Fotel gamingowy PewDiePie Edition - Throttle Series

2 490,75 zł
Brutto

Fotele do gier Clutch Model Throttle Limitowanej Serii PewDiePie LED są wykonane z logo największego Youtubera świata według designu zatwierdzonego przez Twórcę PewDiePie, który wybrał markę ClutchChairz. Zbudowany z wysokowytrzymałej rurowej ramy stalowej i kutej aluminiowej podstawy seria Throttle może wytrzymać do 150kg. Clutch Chairz to najlepszy wybór pośród wszystkich krzeseł komputerowych i dla graczy, oraz idealne rozwiązanie do domu czy biura.

Ilość
Dostępny

Fotele do gier Clutch Model Serii Throttle Limitowanej Serii PewDiePie  są zbudowane z pianki o dużej gęstości, która ma odpowiednią mieszankę miękkości i wsparcia. Nasza nowa miękka skóra dura wygląda i w dotyku przypomina prawdziwą skórę, ale również dobrze się nosi i jest łatwa do czyszczenia. Duża ergonomiczna poduszka lędźwiowa zapewnia idealne wyrównanie kręgosłupa. Ostatnim akcentem jest ręczne wykonanie, które trafia do każdego krzesła Clutch, aby zapewnić Ci pięknie wykończony produkt, który przetrwa lata.

Porada dotycząca ergonomii:

Jeśli Twoje krzesło ma mechanizm z funkcją Tilt-lock, spróbuj użyć go do okresowego odchylania / odchylania się do tyłu (raz na godzinę), aby zmienić pozycję ciała i dać odpocząć mięśniom posturalnym. Rób to często, ale także wstawaj i poruszaj się, jeśli możesz.

THPDP1
143 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwony
Wysokość fotela
135 cm
Szerokość fotela
55 cm
Głębokość fotela
59 cm
min. Wysokość siedziska
47 cm
max. Wysokość siedziska
57 cm
Głębokość siedziska
50 cm
Szerokość siedziska
42 cm
max. Obciążenie fotela
150 kg
Podłokietniki
4D
Materiał obicia
ekoskóra
Komentarze (0)