Fotel gamingowy Crank Series "Poppaye Edition" Niebieski

1 623,60 zł
Brutto

Clutch Chairz to najlepszy wybór pośród wszystkich krzeseł komputerowych i dla graczy, oraz idealne rozwiązanie do domu czy biura. Model Crank Seria "Poppaye Edition" Niebieski jest idealny do małych i średnich graczy z ramą ze stali o wysokiej wytrzymałości oraz kutą aluminiową podstawą i może wytrzymać do 120 kg.

Ilość
Dostępny

Clutch Chairz zorganizowało inauguracyjny konkurs na projekt design fotela i chociaż było setki wniosków, Wspólnota Clutch zdecydowała się na projekt Onylight, ale ten projekt "Poppaye" był ulubiony przez fanów, i teraz także wypuszczamy go w świat! Witamy nowy fotel Clutch edycja „Poppaye”!

Fotel z serii Crank edycji "Poppaye" ma w sobie ducha nieustraszonego wojownika. Ten fotel to unikalny model, dzięki któremu z łatwością pokonasz największą konkurencję. Unikalne zastosowanie wzoru fotela zachwycą i onieśmielą każdego. Podłokietniki 3D z powiększonymi nakładkami dają maksymalny komfort i dopasowanie. Tak, jak w przypadku wszystkich naszych foteli, masywną poduszkę lędźwiową i poduszkę zagłówkową dołączamy gratis.

CKPP55BBL
8 Przedmioty

Opis

Kolor
Niebieski
Wysokość fotela
127 cm
Szerokość fotela
53 cm
Głębokość fotela
54 cm
min. Wysokość siedziska
44 cm
max. Wysokość siedziska
57 cm
Głębokość siedziska
44 cm
Szerokość siedziska
35 cm
max. Obciążenie fotela
120 kg
Podłokietniki
3D
Materiał obicia
ekoskóra
Komentarze (0)