Przesyłki i zwroty

Produkty zamówione są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego po otrzymaniu płatności i są wysyłane za pośrednictwem DPD lub DHL ze śledzeniem i wysyłką bez podpisu. Bez względu na wybór przesyłki udostępnimy Ci link do śledzenia przesyłki online.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, a opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Nie możemy zgrupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale szczególną uwagę przywiązuje się do ochrony delikatnych przedmiotów.

Pudła są wystarczająco duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione. Po otrzymaniu przesyłki najlepiej w obecności Kuriera sprawdź przesyłkę czy nie została uszkodzona podczas transportu. Jeżeli stwierdzisz uszkodzenia spisz protokół z Kurierem dostarczającym produkt/paczkę lub sporządź go do 7 dni od otrzymania przesyłki.

wzór Protokołu szkody DPD obok kliknij i wydrukuj ➡ kliknij tutaj

możesz także złożyć reklamacje na usługę Kuriera na stronie reklamacji DPD ➡ Formularz reklamacji DPD

wzór Protokołu szkody DHL obok kliknij i wydrukuj ➡ kliknij tutaj

możesz także złożyć reklamacje na usługę Kuriera na stronie reklamacji DHL ➡ Formularz reklamacji DHL

instrukcja poglądowa jak wypełnić formularz reklamacji na stronie DHL kliknij

Niezależnie od reklamacji jakości dostawy daj nam znać My postaramy się jak najszybciej dostarczyć Ci zepsutą podczas transportu część. Masz prawo reklamować zawsze sprawę transportu i jakości dostarczonej paczki u Kuriera, ponieważ to Kurier i jego firma są odpowiedzialni za prawidłowe dostarczenie i nieuszkodzenie paczki podczas transportu. Napisz na office@clutchchairz.pl

Wysyłki realizujemy na terenie Europy do wybranych krajów. Do każdego kraju jest określona stawka kosztów wysyłki uzależniona od kosztów udostępnionych przez firmy Kurierskie dostarczające przesyłki do danego kraju

Do krajów w obrębie obszaru celnego UE wysyłamy z firmą Kurierską DPD 

Koszty dostaw do Polski od 39,99 zł

Koszty dostaw do krajów UE od 123,00 zł

Wysyłki przez DHL realizujemy do krajów poza obszar celny UE czyli do:

Szwajcaria koszty dostaw od 250,00 zł

Przy realizacji zamówień do krajów poza obszar celny UE zamówienia są realizowane bez VAT ponieważ klient płaci opłaty celne i skarbowe w swoim kraju docelowym do swojego Urzędu celnego lub poprzez firmę kurierską na zasadach określonych w przepisach celnych danego kraju.